Takip et

Hakkımızda

Türkiye’nin en saygın Market ve Mağazalarına ait ürün yelpazesini ve haftalık/aylık aktüel ürün kataloglarını yayınlanan sitemiz her geçen gün tanıtımını yaptığı marka sayısını artırmaktadır.

Sitemiz ailenizin bütçesi için yapmış olduğunuz her türlü alışverişte (çarşıda – pazarda yada internette) sizlere iyi bir rehber edinmeyi amaç edinmiştir. Marketlerin aktüel ürün yelpazeleri ile o haftanın yada ayın indirimde olan ürünlerini sizler için listeler.

Sitemiz yaygın olan markaların ve mağazaların aktüel olan bir çok ürününü tek bir sayfada görme ve karşılaştırma imkanı sunar.

Sitemizde yer alan ürün katalogları ve broşürlerin tamamı, bunlara ait fiyat listeleri ve ürün detaylarının tamamının her türlü hakları ait olduğu kurum yada kuruluşa (firmaya) aittir. Sitemizin bu firmalar ile ilgili hiçbir bağı söz konusu değildir. Bu amaçla sitemizde yayınlanan ürünlere ait bilgilerin tamamı ilgili firmanın uyarması dahilinde en kısa süre içinde yayından kaldırılacaktır.

Bu amaçla yada başka bir amaçla sitemiz ile iletişime geçmek isteyenlerin iletişim bölümünden sitemiz ile iletişime geçebilir.