Takip et
Şok 29 Temmuz 2020 Çarşamba Kataloğu
29.07.2020 Çarşamba - 04.08.2020 Salı
Şok 29 Temmuz 2020 Çarşamba Haftanın Fırsatları kataloğu yayınlandı. 29 Temmuz Şok indirim kataloğunu incelemek için tıklayınız.
Şok 15 Temmuz 2020 Bayram Şekerleri
15.07.2020 Çarşamba - 03.08.2020 Pazartesi
Şok 15 Temmuz 2020 Çarşamba Haftanın Fırsatları kataloğu yayınlandı. 15 Temmuz Şok indirim kataloğunu incelemek için tıklayınız.

Şok Market müşterilerine ucuz ürün satma ilkesiyle yola çıkmış büyük market zincirleri arasında yer alan bir markettir. 1995 yılında 13 mağazayla faaliyetlerine başlayan market şu anda 6000’e yakın mağaza sayısına ulaşmıştır.

Market çalışanları güler yüzlü ve temiz ortamda müşterilerini karşılamaktadırlar. Mağaza konsepti Türkiye’nin hemen hemen her yerinde aynı şekildedir.

Ucuzluk marketi müşterilerine haftada 2 kez aktüel ürünler getirerek uygun fiyattan farklı satış planlaması yapmaktadır. Bu fırsatlar “Haftanın Fırsatları” ve “Hafta Sonu Fırsatları” şeklinde iki ayrı katalog olarak yayınlanmaktadır. Sitemizde marketin tüm fırsat katalogları güncel bir şekilde yayınlanmaktadır.

11 Aralık 2019 Çarşamba kataloğunda mutfak ürünleri dikkati ekmektedir. Bu haftanın fırsatlarında tava, tencere ve cam ürünleri yer almaktadır. Evinde bu malzemelere ihtiyacı olanların Çarşamba günü mutlaka bu mağazaya uğramaları gerekmektedir.

18 Aralık 2019 Çarşamba Haftanın Fırsatları kataloğunda ev ürünleri satışa sunulacaktır. Birbirinden uygun fiyatlı bu ürünleri satın almak için en yakın Şok Markete uğramanız gerekecektir. Market indirimlerine bakıldığında dışardaki fiyatlarına göre baya uygun fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz.

Market fırsat ürünlerini satışa sunmadan önce katalog şeklinde yayınlamaktadır. Bizde tüm market kataloglarını en güncel şekilde siz değerli takipçilerimize ulaştırmaya çalışıyoruz. Sitemizi düzenli bir şekilde takip ettiğinizde marketlerin güncel fırsatlarını ilk öğrenenlerden olacaksınız.

21 Aralık Cumartesi kataloğunu detaylı incelediğimizde gıda, temizlik ve mutfak ürünlerinin bolluğu göze çarpmaktadır. Özellikle mutfak ürünlerinde ürün çeşitliliği fazla görünmektedir. Mutfak ürünlerinin kullanışlılığına bakıldığında ev hanımların hayatını oldukça kolaylaştıracağa benziyor.

25 Aralık 2019 Çarşamba kataloğunda temizlik ve cam ürünleri bulunmaktadır. Çocuklarında unutulmadığı bu haftaki fırsat ürünlerinde her kesimden insana faydalı olabilecek ürünler satışa sunulacak.

1 Ocak 2020 Çarşamba fırsatlarında ise tencere, tava ve cam ürünleri ile temizlik ürünleri satışa sunulacaktır. 4 Ocak 2020’dan itibaren marketlerde yerini alacak bu ürünleri kaçırmamak için sabah erken saatte mağazaya gitmenizi öneririz.

Bazı ürünler sınırlı sayıda getirildiği için çabucak tükenme olasılığı var. Bu sebeple erken saatte giderseniz almak istediğiniz ürünü bulabilirsiniz. Aksi halde geç kalırsanız almak istediğiniz ürün kalmamış olabilir.

8 Ocak 2020 Çarşamba kataloğu ürünleri arasında televizyon, kitaplık ve tekstil ürünleri yer almaktadır. Evinizde bu ürünlere ihtiyaç duyuyorsanız 8 Ocak 2020 Çarşamba’dan itibaren Şok Marketlerde bulabilirsiniz.

10 Ocak 2020 Cumartesi Hafta Sonu Fırsat ürünleri temizlik ve gıda ürünlerinden oluşmaktadır. Başka yerde yüksek fiyattan satılan bu ürünleri 10 Ocak 2020 Cumartesi’den itibaren uygun fiyata bu mağazadan satın alabilirsiniz.

Şok Marketin her hafta müşterilerine uygun fiyattan sunduğu ürünlerin katalogları sitemizde güncel bir şekilde gününden önce yayınlanmaktadır. Acaba bu hafta şok markete neler geliyor diyenlerdenseniz sitemizi favorileriniz arasına eklemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.